Opinie i Realizacje

Nasze konstrukcje zachwyciły już niejednego przedsiębiorcę. Zobacz, co zrobiliśmy do tej pory i jak naszą pracę oceniają klienci.  

„Rewitalizacja terenu zieleni pn. Ogród Róż przy ul. 3-go Maja w Nowym Mieście Lubawskim"

„Utworzenie węzła integracyjnego transportu miejskiego z innymi systemami transportu zbiorowego w Iławie” – kierowanie robotami i koordynacja projektu

Kompleksowe prowadzenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań inwestycyjnych w Iławie – część 3 pn. “Uregulowanie stosunków wodnych – zalewisko Marzyńsko przy ul. Wojska Polskiego w Iławie"

„Przebudowa dróg gminnych miejscowości Nowa Wieś” – nadzór

” BUDOWA PRZEPUSTU W MIEJSCOWOŚCI NOWY CIESZYN”

Rozbudowa linii tramwajowej w Olsztynie – roboty rozbiórkowe i ziemne

Budowa podjazdu i ogrodzenia w miejscowości Szałkowo

Kompleksowe prowadzenie usługi nadzoru nad budową ul.Wyszyńskiego w Iławie

„Zagospodarowanie pustych przestrzeni nad rzeką Wel w Lidzbarku – budowa skatepark i pumptrack”

Roboty ziemne mostowe, budowa przepustów i głowic pali - „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Szczuczyn - Budzisko (gr. państwa) z podziałem na zadania: Zadanie nr 2: odc. węzeł Ełk Południe - węzeł Wysokie (wraz z wyplotem w ciągu dk 16)”.

Kompleksowe prowadzenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań pn.” Zagospodarowanie terenów wokół rzeki Iławki na odcinku od pomostu kolejowego, poprzez trasę pod mostem Al. Jana Pawła II do połączenia ulic Sosnowa/Świerkowa”

"Budowa ścieżki rowerowej łączącej miasto Iława i gminę Iława (do Kamienia Małego)” - nadzór

Przygotowanie terenu pod inwestycję w obrębie stacji Geniusze – Etap I (rozbiórka ramp, placów przeładunkowych i dróg.

Przygotowanie terenu pod inwestycję w obrębie stacji Geniusze – Etap II (rozbiórka szyn i przekazanie złomu)

„Przebudowa obiektów inżynierskich – Przebudowa przepustu zlokalizowanego w ciągu drogi woj. nr 537 na odcinku Napromek – Wygoda w km 11+244”

Budowa dwóch boisk wielofunkcyjnych z bieżnią wraz z infrastrukturą techniczną w m. Fijewo gm. Lubawa dz. nr. ew. 51/5 obręb Fijewo – roboty ziemne i nawierzchniowe

Opinie

Mariusz K.

Zlecenie przebiegło bez większych problemów. Jestem zadowolony z efektu i współpracy. Firmę znalazłem poprzez stronę internetową. Firma Beb wykonała dla mnie projekt i realizację budowy hali garażowej. Najbardziej doceniłem szybką realizację, sprawną komunikację - mogłem liczyć na doradztwo ze strony wykonawcy, w każdej kwestii dotyczącej budowy. Szczerze polecam firmę Beb.

Monika B.

Firmę Beb znalazłam na podstawie opinii internetowych. Szczerze polecam współpracę z firmą i z Panem Jakubem. Firma zrealizowała u mnie projekt podjazdu, na podmokłym terenie. Umowę podpisaliśmy po przedstawieniu wyceny i planów budowy (które następnie przebiegła bez zbędnych zmian). Nie mam zastrzeżeń do firmy i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Właściwi ludzie na właściwym miejscu!

Marcin B.

Z firmą Beb współpracowałem już po raz drugi. Zarówno wcześniej, jak i tym razem firma realizowała dla mnie projekt i budowę drogi w województwie warmińsko-mazurskim. Dużym atutem współpracy w obu przypadkach był jasny i bezpośredni kontakt. Cały proces przebiegł szybko i zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Wysoka jakość używanych materiałów i usług to także spory atut. Polecam firmę Pana Jakuba. Z pewnością będę z nią współpracował w przyszłości.

Janusz Z.

Szczerze polecam współpracę z firmą BEB. Firma podjęła się budowy hali przemysłowej. Cały proces przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Firma kompleksowo zrealizowała pracę od projektu, aż po wykończenie do stanu deweloperskiego. W przypadku kontaktu z firmą, wykonawca zawsze był dostępny. Współpraca przebiegła fachowo i w miłej atmosferze. Szczerze polecam

Sebastian K.

Podejmując decyzję o budowie domu jednorodzinnego szukałem lokalnej firmy o rzetelnych opiniach. W Internecie trafiłem na firmę BEB. Umowę podpisaliśmy po przedstawieniu projektu, wyceny i planów budowy. Współpraca obejmowała budowę domu jednorodzinnego, garażu i podjazdu. Firmę rekomenduję z czystym sumieniem jako solidną, terminową i rzetelną. Pan Jakub podczas całej budowy służył radą i rekomendacją. Pracowników oceniam jako doświadczonych fachowców. Polecam serdecznie.

Jakub B.

Z czystym sumieniem polecam firmę BEB. Projekt i budowa drogi przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Usługa została wykonana zgodnie z terminem i planem. Dodatkowo współpraca opierała się na miłej atmosferze, a wykonawca był dostępny telefonicznie zawsze, gdy zaszła potrzeba.

Karol M.

Pragnę polecić firmę BEB, z siedzibą w Iławie. Zatrudnieni pracownicy ze starannością wykonują powierzone zadania, a właściciel służy radą i doświadczeniem. Dodatkowo osobiście się ze mną kontaktował. Budowa hali przebiegła sprawnie i szybko, zgodnie z przedstawioną wcześniej wyceną i planem budowy. Wszystkie prace wykonano zgodnie z terminem. Firma posiada wymagany sprzęt i dobrej jakości produkty. W trakcie wykonywanych prac na budowie panował porządek i ład. Zapewniono fachowy nadzór i kontrolę budowy. Mogę bez obaw polecić firmę BEB do współpracy przy budowie hal.

Mateusz W.

Z firmą BEB współpracowaliśmy przy budowie peronu kolejowego. Praca przebiegła zgodnie z zaplanowanym terminem, a nawet wyprzedzając harmonogram. Firmę polecam za sprawną komunikację, fachowe podejście do zadań i wysokiej klasy sprzęt. Umowę podpisaliśmy po zatwierdzeniu planu budowy, ustaleniu terminu i wyceny. Pracownicy to wykwalifikowane osoby ze sporym doświadczeniem. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Pan Jakub okazał się pomocną osobą, otwartą na kontakt z klientem. Rekomenduję firmę BEB jako solidną, wiarygodną i w pełni przystosowaną do realizacji budowy peronów kolejowych. Doświadczenie, dobra organizacja prac i wysoki potencjał techniczny gwarantują wysoką jakość usług. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma godna polecenia.

Nasze referencje