Budowanie konstrukcji

Profesjonalny zespół z szerokim doświadczeniem i najlepszymi kwalifikacjami

Realizacja projektu od początku do końca i współpraca na najwyższym poziomie w formule „win-win” to nasze najważniejsze zasady.

PROJEKTOWANIE

Projektujemy na szeroką skalę, od dróg, aż po parkingi, podjazdy i wszelkiego rodzaju budynki. Wspieramy naszych klientów od początku tworzenia projektu, aż do jego ukończenia.

WYKONYWANIE

Budujemy drogi, parkingi, podjazdy, czy np. perony kolejowe. Działamy przy konstrukcjach, przygotowujemy wykopy pod fundamenty budynków.

NADZOROWANIE

Nadzorujemy prace przy budowach dróg, hal, budynków.


handsome-construction-workers-sitting-on-concrete-at-construction-site-discussing-building-plans-1.jpg
Kim jesteśmy

Jesteśmy profesjonalnym zespołem budowlanym z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami

W pracy ważni są dla nas ludzie, dlatego współpracę podejmujemy zawsze na kilka lat. Opieramy się na doświadczeniu i umiejętnościach. Kończymy każdy zaczęty projekt — działamy dokładnie, co do szczegółu.

Doświadczenie

Nasza spółka działa od 2004 roku. W branży budowlanej jesteśmy od 2018 roku. Wszyscy z naszych pracowników mają wieloletnie doświadczenie w pracy budowlanej.

Realizacje

Na swoim koncie mamy projekty dróg i budynków, budowy podjazdów, hal, peronów kolejowych. Stworzyliśmy projekty budowy i nadzorowaliśmy prace wykonawcze nad wieloma realizacjami.

Pracownicy

Nasz zespół tworzy 15 osób, współpracujących ze sobą od kilku lat. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu i umiejętnościom zebranym przez lata pracy.

Obszar

Jesteśmy firmą z Iławy i działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nie zamykamy się jednak na ten obszar. Jesteśmy otwarci na współpracę w każdym rejonie Polski i Europy.

Narzędzia i materiały

Jakość to podstawa

Dobry sprzęt to podstawa każdego projektu. Dlatego pracujemy wyłącznie na produktach zaufanych marek. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o satysfakcję każdego z naszych klientów.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców prywatnych, jak i firm i instytucji państwowych.

Opinie

Mamy najlepsze opinie

Zaufały nam już duże firmy i prywatni przedsiębiorcy. Ty także dołącz do grona zadowolonych klientów.

Mariusz K.

Zlecenie przebiegło bez większych problemów. Jestem zadowolony z efektu i współpracy. Firmę znalazłem poprzez stronę internetową. Firma Beb wykonała dla mnie projekt i realizację budowy hali garażowej. Najbardziej doceniłem szybką realizację, sprawną komunikację - mogłem liczyć na doradztwo ze strony wykonawcy, w każdej kwestii dotyczącej budowy. Szczerze polecam firmę Beb.

Monika B.

Firmę Beb znalazłam na podstawie opinii internetowych. Szczerze polecam współpracę z firmą i z Panem Jakubem. Firma zrealizowała u mnie projekt podjazdu, na podmokłym terenie. Umowę podpisaliśmy po przedstawieniu wyceny i planów budowy (które następnie przebiegła bez zbędnych zmian). Nie mam zastrzeżeń do firmy i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Właściwi ludzie na właściwym miejscu!

Marcin B.

Z firmą Beb współpracowałem już po raz drugi. Zarówno wcześniej, jak i tym razem firma realizowała dla mnie projekt i budowę drogi w województwie warmińsko-mazurskim. Dużym atutem współpracy w obu przypadkach był jasny i bezpośredni kontakt. Cały proces przebiegł szybko i zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Wysoka jakość używanych materiałów i usług to także spory atut. Polecam firmę Pana Jakuba. Z pewnością będę z nią współpracował w przyszłości.

Janusz Z.

Szczerze polecam współpracę z firmą BEB. Firma podjęła się budowy hali przemysłowej. Cały proces przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Firma kompleksowo zrealizowała pracę od projektu, aż po wykończenie do stanu deweloperskiego. W przypadku kontaktu z firmą, wykonawca zawsze był dostępny. Współpraca przebiegła fachowo i w miłej atmosferze. Szczerze polecam

Sebastian K.

Podejmując decyzję o budowie domu jednorodzinnego szukałem lokalnej firmy o rzetelnych opiniach. W Internecie trafiłem na firmę BEB. Umowę podpisaliśmy po przedstawieniu projektu, wyceny i planów budowy. Współpraca obejmowała budowę domu jednorodzinnego, garażu i podjazdu. Firmę rekomenduję z czystym sumieniem jako solidną, terminową i rzetelną. Pan Jakub podczas całej budowy służył radą i rekomendacją. Pracowników oceniam jako doświadczonych fachowców. Polecam serdecznie.

Jakub B.

Z czystym sumieniem polecam firmę BEB. Projekt i budowa drogi przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Usługa została wykonana zgodnie z terminem i planem. Dodatkowo współpraca opierała się na miłej atmosferze, a wykonawca był dostępny telefonicznie zawsze, gdy zaszła potrzeba.

Karol M.

Pragnę polecić firmę BEB, z siedzibą w Iławie. Zatrudnieni pracownicy ze starannością wykonują powierzone zadania, a właściciel służy radą i doświadczeniem. Dodatkowo osobiście się ze mną kontaktował. Budowa hali przebiegła sprawnie i szybko, zgodnie z przedstawioną wcześniej wyceną i planem budowy. Wszystkie prace wykonano zgodnie z terminem. Firma posiada wymagany sprzęt i dobrej jakości produkty. W trakcie wykonywanych prac na budowie panował porządek i ład. Zapewniono fachowy nadzór i kontrolę budowy. Mogę bez obaw polecić firmę BEB do współpracy przy budowie hal.

Mateusz W. nazwa firmy

Z firmą BEB współpracowaliśmy przy budowie peronu kolejowego. Praca przebiegła zgodnie z zaplanowanym terminem, a nawet wyprzedzając harmonogram. Firmę polecam za sprawną komunikację, fachowe podejście do zadań i wysokiej klasy sprzęt. Umowę podpisaliśmy po zatwierdzeniu planu budowy, ustaleniu terminu i wyceny. Pracownicy to wykwalifikowane osoby ze sporym doświadczeniem. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Pan Jakub okazał się pomocną osobą, otwartą na kontakt z klientem. Rekomenduję firmę BEB jako solidną, wiarygodną i w pełni przystosowaną do realizacji budowy peronów kolejowych. Doświadczenie, dobra organizacja prac i wysoki potencjał techniczny gwarantują wysoką jakość usług. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma godna polecenia.

Zobacz o czym piszemy

Blog

Kilka słów od nas na temat branży, firmy i działań. Sprawdź, czy piszemy równie dobrze, co budujemy.

Maszyny przyszłości

Cześć Czytelniku! Dzisiaj chciałbym poruszyć fascynujący temat – wykorzystanie maszyn sterowanych za pomocą GPS w robotach ziemnych. To nie tylko kolejny etap technologicznego postępu, ale

Czytaj więcej »

Poznajmy się!

Cześć! Dziś opowiemy Ci krótko o naszej firmie.  BEB to spółka specjalizująca się w projektowaniu, nadzorowaniu i wykonawstwie prac budowlanych. Jesteśmy specjalistami w obszarze dróg

Czytaj więcej »
Masz pytania?

FAQ

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz, o co najczęściej pytają inni. Być może znajdziesz tu odpowiedź także na swoje pytanie.

Wszystko zależy od rodzaju gruntu i budynku. Cenę możesz oszacować przy pomocy kalkulatora na naszej stronie.

Skupiamy się głównie na województwie warmińsko-mazurskim, lecz wykonywaliśmy także projekty w województwach Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Mazowieckim. 

Zajmujemy się projektowaniem, budową i nadzorem zarówno dróg, jak i wszelkiego rodzaju budynków.

W tym momencie zajmujemy się jedynie pracą w kraju.

Ilość czasu zależy od wielkości domu i charakteru wykonywanych prac.

Naszą specjalizacją jest przede wszystkim budowa dróg, mostów i infrastruktury kolejowe. Zajmujemy się także pracami nad obiektami budowlanymi i rekreacyjnymi oraz projektowaniem i nadzorowaniem prac. 

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie śmiało, skontaktuj się z nami!